+380 (98) 846-63-76



Радіатор біметалевий MIRADO 500/96 10 секцій
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біметалічні радіатори MIRADO використовуються для різних систем опалення. Перевага біметалічних радіаторів висока тепловіддача і довше зберігають тепло. Гарантія від виробника 25 років за умови дотримання норм та умов монтажу та експлуатації описаних у паспорті виробу
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тепловая мощность | 1550 Вт |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Способ подключения | Боковое |
| Цвет | Белый |
| Вес | 17.5 кг |
| Гарантийный срок | 25 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Биметалл |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 554 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Подключение теплоносителя | 1" |
- Цена: 5 490 ₴
- В наличии
5 490 ₴
+380 (98) 846-63-76
Бытовые насосы и комплектующиевозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота10:0016:00
- Воскресенье10:0016:00


